ODBER NOVINIEK

Odoberajte aktuálny leták a budete vždy informovaný o novinkách
ODBER NOVINIEK
Slovak Croatian English German

Kornati-Tribunj

Agentúra sa špecializuje a ponúka ubytovanie v okolí Vodíc-Tribunj priamo u vlastníkov apartmánových domov, penzionov. Cieľom spoločnosti je úplná spokojnosť s pobytom na vašej dovolenke.


vylety lodouPripravili sme pre hostí atraktívne fakultatívne výlety loďou ,nakoľko okolie Tribunju je širokoďaleko známe prekrásnymi prírodnými úkazmi.Zvlášť národné parky ,ako súostrovie KORNATI a vodopády KRKA priťahuje tisíce turistov z celého sveta. A na tieto krásy prírody sú orientované fakultatívne výlety. Ponúkame Vám celodenné a poldenné výlety spojené s kúpaním na ostrovoch s panenskou prírodou.Počas romantickej plavby sa hosťom podávajú grilované morské ryby /mäso/,domáci chlieb,víno,rakija nealko,znejú originálne dalmátske piesne.

 

hotelOpäť sme pre Vás pripravili dovolenku nie len v Tribunji s plným komfortom, bez varenia a stresov, v prijemnom prostredí v rodinnej atmosféry za výhodné ceny. Na výber máme vyše 70 apartmánov a ku každému je možnosť polpenzie v blízkom penzióne.


campNaša agentúra poskytuje aj priestory v atraktívnom kempe s plným vybavením a s prekrásnou prírodou.

 

 

hotel

 Novo postavený hotel v kľudnej časti letoviska Vodice poskytuje nadštandardné vybavenie s klímou. Komfortné moderné priestory zaručia príjemnú dovolenku.

 


 

APARTMÁNY

APARTMÁNY

VÝLETY LOĎOU

VÝLETY LOĎOU

PENZIÓNY

PENZIÓNY

PRENÁJOM LODÍ

PRENÁJOM LODÍ

HOTELY

HOTELY

GALÉRIA

GALÉRIA

S5 BOX

PRIHLÁSENIE